Newsy z Kraju i ze Świata

Newsy, Ciekawostki, Randki

Portale Randkowe

Zaproszenie na pierwsze spotkanie

Mogłoby się wydawać, że zaproszenie osoby, którą poznało się na portalu randkowym, na pierwszą randkę w tak zwanym realu, to nic prostszego. W rzeczywistości jednak pojawia się tutaj kilka większych i mniejszych dylematów.

Jak się za to zabrać?

Ważne jest to, by takie zaproszenie miało formę nieformalną, ale bezpośrednią. Najlepsza jest forma telefoniczna lub wideo rozmowy tak, żeby można było słyszeć głos drugiej osoby, a najlepiej, żeby można ją było bezpośrednio zobaczyć. W ten sposób powiększamy swoje szanse na pozytywną reakcję, bo ta wcale nie jest taka pewna. A jeśli jest pewna, prawdopodobnie czekaliśmy za długo z propozycją spotkania.

Kiedy zaprosić?

Zaproszenie powinno się odbyć w momencie, kiedy będziemy przekonani, że spotkanie ma szansę na powodzenie. W obecnym czasie pandemii covid-19 również należy poczekać. Nie warto bezpośrednio zapraszać wszystkich osób, z którymi po prostu zaczęło się rozmowę, bo i tak pewnie takie zaproszenie zostanie odrzucone.

Znacznie lepszym pomysłem jest zapoznanie się przynajmniej powierzchownie z wykorzystaniem metod internetowych i dopiero potem, kiedy pojawi się odrobina chemii, zaprosić na spotkanie w cztery oczy. W czasie trwania pandemii życie i tak weryfikuje nasze plany w tej kwestii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ