Newsy z Kraju i ze Świata

Newsy, Ciekawostki, Randki

Portale Randkowe

Portal randkowy to przede wszystkim nowe znajomości

Nie warto traktować portali randkowych jako miejsca świadczącego usługi matrymonialne. Są oczywiście portale randkowe, gdzie randki internetowe mają służyć przede wszystkim jak najszybszemu poznaniu żony czy męża, wszyscy są tam nastawieni na jedno i mówią o tym otwartym tekstem. I to działa. Najczęściej jednak nie mamy potrzeby galopowania do ołtarza, więc podjedźmy do tematu trochę inaczej.

Kontakty z ludźmi to przyjemność

Sztuka podrywania, umiejętność budowania związków to przede wszystkim zdolności interpersonalne, które zbudujemy w sobie poprzez praktykę, czyli kontaktowanie się z ludźmi, rozmawianie, flirtowanie, a nawet tyko wspólne przebywanie z nimi. Warto jest cieszyć się tym, że poznajmy kogoś nowego, że dowiadujemy się o życiu innych ludzi, prowadzimy przyjemne rozmowy.

Kiedy portal randkowy traktujemy właśnie jako sposób na poznawanie innych ludzi i cieszenie się z ich towarzystwa, szybko okazuje się, że niektóre z tych osób są bardziej interesujące od innych, przez co randki i budowa związku z nimi staje się naturalna. Nie jest to jakieś wyzwanie czy nietypowe przedsięwzięcie, ale naturalna kolej rzeczy, która nie wymaga od nas dodatkowego wysiłku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ