Newsy z Kraju i ze Świata

Newsy, Ciekawostki, Randki

Portale Randkowe

Czytanie sygnałów jest bardzo ważne

Mężczyźni nie rozumieją kobiet. Bardzo często z własnej winy, ponieważ nie są przyzwyczajeni do subtelności i podtekstów. Kiedy mężczyzna ma coś do powiedzenia czy przekazania, nawet podczas randki internetowej, mówi prosto z mostu, czasami wręcz niezręcznym komplementem lub oświadczeniem.

Kobiety wolą wysyłać sygnały i działać tak, by mężczyzna mógł odczytywać ich intencje, a randki internetowe są dla nich odpowiednim miejscem do wysyłania sygnałów. Ale panowie sobie z tym nie za bardzo radzą…

Jak wyłapywać sygnały?

Portal randkowy jest miejscem, gdzie nasza komunikacja jest pozbawiona elementu fizycznego, którzy w czasie spotkania twarzą w twarz potrafi nierzadko zdominować przekaz na linii damsko-męskiej. Tym niemniej, tutaj też pojawiają się sygnały. Warto poszukać szerszych przewodników na temat języka ciała, posiadają je także portale randkowe.

Na początek wystarczy zapamiętać, że jeśli kobieta jest zainteresowana, zawsze będzie oferowała nam różnego rodzaju koła ratunkowe, dzięki którym będziemy mogli brnąć dalej. Jeśli odczujemy, że dwa czy trzy razy odbiliśmy się od ściany, będzie to wyraźny sygnał, że to podejście do podrywu powinno się zakończyć. Powody są tutaj mniej ważne, bo może chodzić nawet o zły dzień. Ważne jest to, że trzeba we właściwym czasie odpuścić.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ